EN | TR ANASAYFA HAKKIMIZDA BİREYSEL ÇÖZÜMLER GENEL İNGİLİZCE LYS-5 ONLINE EĞİTİM YAZ OKULU YDS TOEFL iBT YÖKDİL IELTS BUSINESS ENGLISH PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER KURUMSAL ÇÖZÜMLER SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI 2018 Preparation University Abroad Summer School GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM YURTDIŞI EĞİTİM CANLI DERSLER

Neden IQPlus Language Academy

 NEDEN IQ PLUS LANGUAGE ACADEMY
İngilizce öğrenmek günümüzün olmazsa olmazları arasındadır. Kaliteli ve keyifli bir eğitim modeliyle kursiyerlerinin İngilizce alanındaki tüm gereksinimini karşılayan IQ Plus Language Academy sizlere hızlı bir şekilde İngilizceyi öğretiyor.

Farkımız Eğitim sistemimiz!

IQ Plus Language Academy kullandığı yenilikçi sistemler ile dil eğitiminin kalıcı olmasını sağlaaya yönelik büyük bir hizmet sunmaktadır. Oxford University Press´in yayınladığı New Headway 4th Edition serisi kitaplar ve online eğitim sistemi ile İngilizce öğreniminizde sadece kurs yerinde ve öğretmeniniz ile değil, internet olan her yerde pratik yapmak ve bilgilerinizi kalıcı hale getirmek için çalışmalar ypabilirsiniz.

IQ Plus Language Academy maksimum 8-10 kişilik dersliklerinde teknolojinin tüm olanaklarından yaralanarak verdiği eğitimin kalitesini sürekli yüksek tutmaktadır.

Yabancı öğretmenlerimiz yabancı dil eğitimi ile ilgili TEFL, TESOL, CELTA gibi sertifikalardan en az birine sahiptirler. Türk öğretmenlerimiz ise alanlarında deneyimli, gerekli sertifika ve diplomalara sahip ve sizi en doğru şekilde yönlendirmek için sürekli kendini yenileyen öğretmenlerdir.

IQ Plus Language Academy´de eğitiminizin sizi nereye götüreceğinden şüphe duymayarak güven ve rahatlık içinde öğrenirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

Iq Plus Online
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.