EN | TR ANASAYFA HAKKIMIZDA BİREYSEL ÇÖZÜMLER GENEL İNGİLİZCE LYS-5 ONLINE EĞİTİM YAZ OKULU YDS TOEFL iBT YÖKDİL IELTS BUSINESS ENGLISH PTE ACADEMIC HAZIRLIK ATLAMA (PROFICIENCY) KIDS CLUB TEENS CLUB MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM DİĞER YABANCI DİLLER KURUMSAL ÇÖZÜMLER SEVİYE TESPİT DANIŞMANLIĞI 2018 Preparation University Abroad Summer School GENEL İNGİLİZCE BUSINESS ENGLISH YDS TOEFL iBT IELTS MINI GROUP BİREBİR EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM YURTDIŞI EĞİTİM CANLI DERSLER

Kursiyer Yorumları

Selin GÜNDOĞDU

Alper hocamın YDS kursunda öğrettikleri sayesinde artık doktorama başllayabilirim. İyi ki varsın Alper hocam, iyi ki IQ Plus var. Hepinize teşekkürler.
1.6.2015

Mehtap ŞAHİN

Keşke hiç ders yapmasak hep manzarayı izlesek. Şaka şaka. IELTS´den aldığım puan sayesinde hem dil tazminatı aldım, hem terfi oldum. Tabi ki Burcu hocam sayesinde.
31.5.2015

Okan AKKAYA

Murat hocanın YDS eğitimi sayesinde 67.5 puan alarak doktora için hazır hale geldim. Sıfırdan başlayan benim gibi bir insana bile bu kadar çok şey öğrettiği için hocama çok teşekkür ediyorum. Şimdi hedef 80.
22.5.2015

İsmail SEZER

IELTS için İzmir´de gidilebilecek tek yer burasıdır. Burcu hocam IELTS´de bir numaradır. 2 yıl sonra yine öğrenciniz olacağım sevgili öğretmenim.
18.5.2015

Meltem CANİK

TOEFL benim için korkulu rüyaydı. 1 senelik bir genel ingilizce eğitimin ardından aldığım TOEFL eğitimi ile 90 puan alarak kendimi aştım. Alper hocama çok teşekkürler. Kurs çok verimliydi. Herkese tavsiye ederim.
14.5.2015

Ahmet ÖZER

Kursa 2014 yaz ayında başladım ve şu an YDS´ye hazırlanıyorum. İlk başladığımda hiçbirşey bilmiyordum. Şimdi YDS paragraflarını okuyorum. Teşekkürler Burcu hocam.
5.5.2015

Kübra YILMAZ

Headway kitapları inanılmaz, Emma hocanın dersleri çok zevkli. İngilizcenin bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. Artık hedefim TOEFL´dan 85´i geçmek. 1 yılın sonunda böyle bir aşamaya geleceğimi hiç tahmin etmezdim.
22.4.2015

Selma KAYA

A2 kurunu yeni bitirdim ve İngilizce öğrenmenin gerçekten kolay olduğunu anladım. Sınıftaki arkadaşlarımla İngilizce dolu çok güzel vakit geçirdik. Arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi özleyeceğim. B1 kurunda yazın görüşmek üzere.
15.1.2015

Gökmen YÖRÜKOĞLU

Daha önce YDS´den hiç 50yi geçememişken 3 aylık uzun bir çalışma sonunda 75 puanı yakalamamda emeği geçen Alper hocam ve Murat hocama sonsuz teşekkürler.
28.12.2014

Kerem YILGIN

İngilizce biliyorum, sadece unutmamak için konuşma pratiği yapmak istiyorum diye gelmiştim. Üç aydır Conversation Club´larda aslında İngilizcemin o kadar mükemmel olmadığını anladım. Şimdi B2 kuruna devam ediyorum ve her gün yeni birşey öğreniyorum. Teşekkürler IQ Plus!
2.12.2014

Doruk AYTEMİZ

Üniversiteyi kazanmak kolay hazırlığı geçmek zor diyorlardı. Burcu hocam sayesinde bunu da başardım. Şu anda Kıbrıs´ta üniversite eğitimime devam ediyorum. Biraz geç gönderdiğim için kusura bakmayın ama sizi çok seviyorum Burcu hocam. Yaz tatillerinde görüşmek üzere.
11.11.2014

Kübra GÖRMEZ

Burcu hocamdan aldığım gramer eğitimi ile hazırlığı geçtim ve bölümüme devam ediyorum. Burcu hocam çok teşekkürler. İngilizcenin aslında kolay olduğunu anlamış bulunuyorum. Sevgiler.
8.10.2014

Miray Şahin

Burcu hocamın ve Alper hocamın sayesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyacağım. Hem de Ankara´da. Benim için hayaldi. Ama artık gerçek. Hepinize çok teşekkürler.
30.8.2014
Iq Plus Online
İlköğretim - Lise sınıfları için tüm okul derslerine destek programımız ile anlayamadığınız konu kalmayacak.